Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.Вітання відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА
15.кві.2020
 
Шановні відвідувачі! Вітаємо вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Кіцманської районної державної адміністрації. На теренах нашого району створені сприятливі умови для якісного, якомога ефективнішого використання в управлінській та навчально-виховній діяльності можливостей комп'ютерно-інформаційних технологій. Освоєння та використання цих технологій є однією з важливих умов модернізації керівництва освітнім процесом, а також, що головне, дає можливість вдосконалювати навчально-виховний процес, робить його захоплюючим, глибоко пізнавальним. Надіємось, інформація, розміщена на нашому веб-сайті, надасть можливість більше ознайомитись з навчальними закладами нашого району, творчими здобутками та передовим досвідом педагогів Кіцманщини. Сподіваємося на конструктивну, продуктивну працю, цікаві, творчі пропозиції щодо модернізації, удосконалення галузі освіти.
 

 

 
. : : : НОВИНИ ТА ОГОЛОШЕННЯ : : : .

 

Відкрита управлінська студія «Реалізація Концепції Нової української школи»
23.вер.2019
20 вересня 2019 року на базі  відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА відбулася  вебінар-студія ІППОЧО відкрита управлінська студія в он-лайн режимі «Реалізація Концепції Нової української школи», з метою обговорення окремих аспектів забезпечення якісного освітнього процесу в закладах освіти.
У роботі студії взяли участь завідувач РМК, методист з української мови та літератури, директори закладів загальної середньої освіти району.
 
 
 
 

Освітянський форум 2019
30.сер.2019
Для освітян  Кіцманського району та ОТГ уже традиційно початок навчального року знаменується освітянським форумом, який у цьому році відбувся 30 серпня  в приміщенні великого залу засідань районної ради.
Освітянський форум – це творчий простір, де педагоги підводять підсумки за минулий навчальний рік, визначають пріоритетні напрямки та завдання діяльності на майбутнє
Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Іван Николайчук у доповіді «Якісні освітні послуги - пріоритетний вектор розвитку освіти району» проаналізував результати  роботи освітніх закладів за минулий навчальний рік в умовах НУШ та окреслив нові орієнтири освітянської галузі в 2019/2020 навчальному році.
Відзначено здобутки педагогічних колективів, керівників шкіл, окремих учителів, які стали надбанням усього району. До привітання та нагородження педагогічних працівників Кіцманського району долучилися т.в.о. голови райдержадміністрації Юрій Косар та заступник голови районної ради Іван Гулей. Найкращі заклади освіти нагороджено грамотами.
На форумі також виступили: Колісник В.Ф., голова районної організації профспілки працівників  освіти і науки, відзначив роль і місце профспілки в реалізації Концепції Нової української школи; Харатін М.І.,директор Киселівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст., окреслив завдання директора школи  у створенні нового освітнього простору. З досвіду роботи із обдарованими та здібними дітьми виступила учителька історії та правознавства Драчинецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. Потічко О.А. Про створення освітнього середовища у закладі дошкільної освіти розповіла завідувач Дубівського ЗДО Кілей М.А.
На завершення освітянського зібрання начальник відділу освіти, молоді та спорту І.Т.Николайчук  привітав присутніх із початком навчального року та наголосила на тому, що тільки спільними зусиллями освіта району, об’єднаних громад буде розвиватися відповідно вимог сьогодення, а  набутий досвід вирішення освітніх проблем забезпечить успішну практичну реалізацію завдань Нової української школи .
 

Завершився І та ІІ етап фестивалю-конкурсу "Розквітай писанко!"
26.кві.2019
Всім дякуємо за організацію фестивалю-конкурсу, відаємо з наступаючим святом Воскресіння Христового.
Здоров'я всім, миру, злагоди, Божого благословення!.
 
 
 
 
 
 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
26.кві.2019
 

Відбувся семінар-практикум для директорів та методистів закладів дошкільної освіти
15.кві.2019
12 квітня на базі  районного методичного кабінету відділу освіти,  молоді та спорту Кіцманської РДА відбувся районний семінар-практикум для директорів та методистів закладів дошкільної освіти з теми
«Управління інноваційними процесами ЗДО». У ході семінару розглянуті питання про систему роботи з кадрами по впровадженню інноваційних технологій у сучасній дошкільній освіті .  Під час проведення теоретичного модуля семінару з презентаціями виступили методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Твердохліб В.І, директори  Лашківського ЗДО Фурман Г.Ю,   Стрілецькокутського ЗДО Кушнір С.І, вихователь-методист Неполоковецького ЗДО Сарабун М.М.
Директор Шипинецького ЗДО Досяківська Н.В. провела психологічний тренінг «Настрій мого дня». Методист Лужанського ЗДО Петращак Г.І. розповіла про  досягнення та проблеми по результатах впровадження програми «Впевнений старт».
Учасники заходу подякували організаторам і високо оцінили роботу семінару.
 
 
 
 
 
 

Місячник благоустрою.
15.кві.2019
Місячник благоустрою на Кіцманщині триває з березня. Працівники відділу освіти, районного методичного кабінету, централізованої бухгалтерії та господарської групи долучилися до традиційної весняної толоки.
 
 

Відбулася атестація педагогічних працівників.
15.кві.2019

Атестація покликана здійснювати свій дієвий вплив на рівень роботи педпрацівників, якість освітнього процесу, сприяти стимулюванню цілеспрямованого підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету.

 

04 квітня 2019 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдежадміністрації під головуванням Николайчука І. Т., начальника відділу освіти, молоді та спорту. У роботі  комісії взяла участь Мельничук Г.Г., заступник голови Кіцманської райдержадміністрації.  

У 2018/2019 навчальному році про атестовано 120 педагогічних працівників закладів загальної освіти, 20 працівників закладів дошкільної освіти району, 2 методисти районного методичного кабінету, 1 педагог Кіцманського районного центру комплексної реабілітації  для дітей з інвалідністю  "Дзвіночок".

Атестація - неперервний процес, її завершення у квітні поточного року є початком атестації нового складу педагогічних працівників у наступному.

 

 

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад.
21.бер.2019
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр»

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр».

Повне найменування

– комунальний заклад «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр».

Юридична адреса інклюзивно-ресурсного центру:

– вулиця Шевченка 7, м. Кіцмань, Кіцманський  район,  Чернівецька область, 59300.
Найменування посад:

- Вчитель-логопед;

-Олігофренопедагог;

-Тифлопедагог;

-Сурдопедагог;

Умови оплати праці:

 – На педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Кваліфікаційні вимоги до педагогічнийх працівників ІРЦ:

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста  за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”),  за кваліфікацією олігофренопедагога, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога, логопеда (вчителя-логопеда).

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:

– претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою)  до Кіцманського інклюзивно-ресурсного центру, вул. Т.Шевченка,7,  м. Кіцмань, 59300, наступні  документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсного відбору в громадсько-політичному тижневику «Вільне життя» та на офіційному веб-сайті відділу освіти молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації (головна сторінка). Останній день прийняття документів 29 березня 2019 року.

 

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

– конкурс проводитиметься  02 квітня 2019 року за адресою:

Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр, вул. Т.Шевченка,7,  м. Кіцмань, 59300 (перший поверх).

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті відділу освіти молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації (головна сторінка).

Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати у директора Центру Олексюк Оксани Ярославівни за телефоном: +380509368586 (email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ) або за адресою: Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр, вул. Т.Шевченка,7,  м. Кіцмань, 59300 (перший поверх).

Орієнтовний перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту

Орієнтовний перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту затверджений рішенням ХХVІ  сесії Кіцманської районної ради VІІ скликання № 434-26/18 від 29.11.2018 року «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр». 


 

ДО УВАГИ!
14.бер.2019
 
 

Завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019"
06.бер.2019
У давнину кожен, хто хотів стати майстром і здобути визнання професійної спільноти,повинен був створити шедевр. Для вчителя-це кожний вдало проведений урок,яскраве шкільне свято. Це кожний його учень.
Для  цього педагогу потрібно постійно долати все нові й нові вершини професіоналізму й творчості. Він повинен мати "різносторонні знання,багате розумове життя,широту кругозору,постійне інтелектуальне зростання" (В.О.Сухомлинський).Одним із шляхів підвищення фахової майстерності педагога,його ділового тонусу,відкриття шляху до пошуку,ініціативи й творчості є участь у конкурсі "Учитель року".
Відповідно до укладених угод з Кіцманською та Мамаївською ОТГ про надання методичної допомоги, працівниками районного методичного кабінету проводилася системна робота щодо підготовки педагогів до участі у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019". Завдяки злагодженій роботі, вчитель Шипинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. Кіцманської міської ради Кирилюк Олеся Іларіївна стала абсолютним переможцем, виборовши І місце у номінації "Основи здоров'я". ІІ місце у номінації "Географія" здобула Гудима Марина Вікторівна,учитель Кіцманської гімназії Кіцманської міської ради. Чебан Ольга Сергіївна, учитель початкових класів Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. Мамаївської сільської ради була учасником у номінації "Вчитель інклюзивного навчання". Усі конкурсанти виявили високий професіоналізм та продемонстрували креативний підхід під час проходження конкурсних випробувань.
Кирилюк Олеся Іларіївна буде представляти нашу область на ІІІ (Всеукраїнському) турі конкурсу "Учитель року-2019" у номінації "Основи здоров'я". Успіхів вам, Олесю Іларіївно!
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 11 з 1488

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою