Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.Відбулося засідання районного методичного об'єднання вихователів старших груп ЗДО
06.бер.2019
Яким буде життя дитини в дитячому садку залежить від кожного педагога. Чи зможемо ми надати дітям потрібну їм свободу? Чи зуміємо налагодити контакт з родинами? Чи насичуватимемо кожен день захопливою соціальною діяльністю, не обмежуючись традиційними заняттями? Чи вдасться гнучко коригувати заплановану роботу відповідно до інтересів та настроїв вихованців, обставин, що виникають? На ці та інші питання намагалися дати відповідь педагоги Шипинецького ЗДО на засіданні методичного об’єднання на тему «Сучасні підходи до організації життєдіяльності дітей у закладах дошкільної освіти в умовах реалізації  Базового компонента дошкільної освіти в Україні». Педагоги закладу та практичний психолог  показали як можна організувати життєдіяльність малюків відповідно до сучасних освітніх підходів, де пріоритетами є свобода, гра і гармонійний розвиток дітей.
 
 
 
 

«Профілактика суїцидальних тенденцій у підлітків»
01.бер.2019
27.02.2019 р. на базі РМК відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА відбувся плановий методичний практикум для практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Профілактика суїцидальних тенденцій у підлітків» за участю завідувача науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО, кандидата психологічних наук  Романовської Діани Дорімедонтівни.
Методист-психолог райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА Вашкеба Ю.М. оголосила відкриття методичного практикуму та ознайомила учасників заходу із планом роботи.
Романовстка Д.Д. презентувала психологічний меседж «Організація профілактичної роботи в закладах освіти з попередження суїцидальної поведінки»,пояснила різницю між поняттями «суїцид» та «суїцидальна поведінка», ознайомила учасників із формами, типами, фазами, причинами суїцидальної поведінки, акцентувала увагу на алгоритмі швидкого реагування адміністрацій та педколективів закладів освіти в ситуаціях суїцидальної небезпеки та наголосила на проведенні обов’язкових заходів профілактичної роботи.
Вашкеба Ю.М.  методист-психолог РМК у своєму виступі зупинилася на десяти кроках із запобігання самогубства у шкільному середовищі та системі роботи з профілактики суїциду.
По завершенні практикуму фахівцями психологічної служби району  були прийняті методичні рекомендації.
Також в цей день для практичних психологів та соціальних педагогів була проведена психологічна майстерня з теми «Використання арттерапевтичних технологій у роботі фахівців психологічної служби системи освіти».
Майстер-клас з учасниками провела практичний психолог КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Заслонкіна Ольга Петрівна.
У теплій і дружній атмосфері учасники мали можливість попрацювати з асоціативними картами, мандалами та власними ресурсами, пізнавали свій внутрішній світ шляхом технік малювання та візуалізацій.
Збагачені цікавими методами роботи, практичні психологи та соціальні педагоги подякували Ользі Петрівні за майстер-клас, плідну та творчу співпрацю, гарно й корисно проведений час.
 
 
 
 
 

День відкитих дверей ЛДУ БЖД
15.лют.2019
 
 

Чужих дітей не буває!
03.лют.2019
       З метою поширення серед населення інформації про дітей з особливими освітніми потребами, про напрямки і методи їхньої соціалізації та навчання в закладах освіти, а також для психологічної підтримки батьків дітей з особливими освітніми потребами, 01 лютого 2019 року за ініціативи громадської організації «Особливі серед нас» на Кіцманщині,  у Мамаївському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, для адміністрацій закладів загальної середньої освіти  та закладів дошкільної освіти, фахівців команди психолого-педагогічного супроводу, учнів ЗЗСО та батьків дітей з особливими освітніми потребами,був проведений інформаційно-просвітницький проект «Чужих дітей не буває».    
       Під час заходу,  Д’яченко Тетяна, голова ГО «Особливі серед нас» (мама особливої дитини), Бинда Ліна – практичний психолог, арт-терапевт, член УСП, наголосили на головні цінності та принципи інклюзії, представили інклюзивну освіту як модель соціального устрою, окреслилипоняття «Інклюзивна школа».Відзначили важливу роль команди психолого-педагогічного супроводу, розроблення індивідуальна програма розвитку учня з особливими освітніми потребами та наголосили на важливості взаємодіїучасників команди психолого-педагогічного супроводу під час складання та реалізації ІПР.
        Необхідну підтримку отримали батьки «особливчиків»:Що робити? Куди звертатися коли у вашій сім’ї з’явилася особлива дитина? Методики роботи з дитиною вдома.
 
 
 
 
 
 

До уваги!
14.січ.2019
15.01.2019р. у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації  відбудеться особистий прийом громадян Директором Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Палійчук О.М.
 

ТЕРМІНОВО ДО УВАГИ, ВИЗНАЧЕНА ДАТА КОНКУРСУ!
22.гру.2018
28 грудня 2018 року о 10.00 в приміщенні відділу освіти, молоді та спорту відбудеться  конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр».
 
 

Остаточні результати конкурсу ім. П. Яцика
10.гру.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика з української мови:
 

У 2019 році ЗНО пройде з 20 травня до 12 липня
06.гру.2018
 
 
Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.


 

Остаточні результати з української та літератури
06.гру.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української та літератури:
 
 

Попередні результати з українознавства
03.гру.2018
Попередні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з українознавства:
 
8,9,10,11 клас - завантажити
 

Остаточніі результати з економіки
03.гру.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки:
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 12 - 22 з 1488

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою