Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.До уваги керівників ЗЗСО.
27.лют.2018
Засідання РМО вчителів початкових (4-х) класів переноситься з 01.03 на 15.03.2018р.
 

Відбулося районне методичне об’єднання
26.лют.2018
Актуальну проблему сьогодення «Превентивне виховання учнів – пріоритетний напрямок в профілактиці негативних проявів в учнівському середовищі» розглянули  заступники директорів з виховної роботи та керівників МО класних керівників  на засіданні районного методичного об’єднання, яке відбулося 22 лютого 2018 року на базі Валявського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.
Щирими словами вітання зустріли гостей учні 9 класу та директор закладу, Івасюк Т.І. Керівник районного  методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та керівників ШМО класних керівників, Бабюк Т.В., ознайомила присутніх з планом роботи та зазначила, що превентивне виховання посідає важливе місце в системі виховної роботи сучасної школи,  адже його метою є досягнення сталої відповідальної поведінки, сформованості імунітету до негативних впливів соціального оточення,  повне розкриття можливостей і здібностей особистості, її духовного потенціалу.
Агітбригада учнів 6 класу «Фортуна» презентувала проект з теми «Ми за здоровий спосіб життя» ( класний керівник 6 класу, Яворська Л.Є.)
З системою роботи педагогічного колективу з превентивного виховання, ознайомила присутніх заступник директора з навчально-виховної роботи Валявського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, Мохновид Н.Д.
Учасники засідання відвідали виховні справи: «Наше здоров’я в наших руках» (класний керівник 5 класу, Руснак М.Г.) та «Світ моїх захоплень» (класний керівник 7 класу, Сухар І.Д.).
Формуванню здорового способу життя сприяло проведення ток–шоу для учнів 8–9 класів «Стосується кожного» з теми «Тютюн: ворог чи друг?» (класний керівник 8 класу, Ісар І.В.).
По завершенню засідання районного методичного об’єднання прийнято ряд рекомендацій.
 
 
 
 

Відбулося районне методичне об’єднання вчителів-логопедів
23.лют.2018
22 лютого 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту відбулося районне методичне об’єднання вчителів-логопедів за темою: «Усунення вад письма, зумовленого несформованістю фонетико-фонематичних процесів».
Учасники методичного об’єднання обговорили теоретичні і практичні аспекти корекційної роботи з дітьми-логопатами, ознайомилися з досвідом роботи вчителів-логопедів району.
Теоретична частина засідання складалася з аналізу несформованості фонетико-фонематичних процесів, які призводять до розладу писемного мовлення учнів.  Грабовська Валентина Георгіївна, вчитель-логопед Лашківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ознайомила учасників із «Корекційною роботою з учнями з метою подолання розладів писемного мовлення (теоретичний лекторій)»,  «Використанням дидактичних ігор  для розвитку фонематичного слуху на логопедичних заняттях  (презентація власних творчих напрацювань), Шаран Юлія Миколаївна, вчитель-логопед Брусницького дошкільного закладу освіти (Своєчасне формування фонематичних процесів у дошкільників з мовленнєвим недорозвиненням – успішне оволодіння навичками читання та письма), Андрійчук Віра Миколаївна, голова районного методичного об’єднання вчителів-логопедів, вчитель-логопед Ошихлібського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ознайомила з новинками  начально-методичної літератури з даної теми.
Під час практичної частини засідання своїм досвідом роботи щодо логопедичного супроводу дітей логопатів поділилася Савченко Ольга Іванівна, вчитель-логопед Кіцманського закладу дошкільної освіти. Також, Ольга Іванівна презентувала власний навчально-методичний посібник для покращення мовлення дітей дошкільного віку «Чіткомовник. Букварик-дошколярик».
Учасники засідання районного методичного об’єднання вчителів-логопедів розробили методичні рекомендації відповідно до теми: «Усунення вад письма, зумовленого несформованістю фонетико-фонематичних процесів».
Кожен учасник даного засідання до своєї творчої скарбнички взяв досвід роботи вчителів-логопедів.
 
 
 
 
 

До уваги керівників ЗЗСО.
22.лют.2018
Засідання районного методичного об'єднання вчителів зарубіжної літератури відбудеться 23.02.2018 року о 10.00 на базі Кіцманської районної гімназії.
 

До уваги керівників ЗЗСО.
21.лют.2018
23.02. 2018 року у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту відбудеться:
об 11.00 -  засідання директорської ради з питань освіти і виховання,
о 12.00 год. - нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти.
 

До уваги керівників навчальних закладів району
19.лют.2018
22 лютого 2018 року о 10.00 в приміщенні відділу освіти, молоді та спорту відбудеться методичне об'єднання вчителів-логопедів.
 

До уваги керівників ЗЗСО та практичних психологів, соціальних педагогів
15.лют.2018
Подати до 01.03.2018 року інформацію про учнів, які перебувають на внутрішкільному обліку і на обліку в кримінальній поліції в електронному та паперовому варіантах методисту-психологу райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації Вашкебі Ю.М. за формами, що додаються -завантажити
 

До уваги керівників ЗЗСО.
13.лют.2018
16.02.2018 о 12.00 на базі Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 розпочнеться навчання вчителів 1-х класів Нової української школи
 

Керівникам закладів загальної середньої освіти! Терміново!!
09.лют.2018
 
 

Керівникам навчальних закладів району
08.лют.2018
Терміново 08.02.2018 року  до 13-00 год надати інформацію Про формування пропозицій до переліку об’єктів і заходів
 

Засідання районного методичного об'єднання вчителів англійської мови
07.лют.2018
6 лютого 2018 року на базі Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання районного методичного об'єднання  вчителів англійської мови з теми «Перехід до системного запровадження комплексів педагогічних методів і прийомів, спрямованих на залучення учнів до активної навчально-пізнавальної діяльності».
Роботу засідання розпочала Слободян С.Є.,  методист РМК, відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА, яка ознайомила присутніх із планом роботи та звернула увагу на те, що підвищення ефективності навчання залежить від доцільності добору і використання різноманітних, найбільш прийнятих для певної теми методів навчання, а також від активізації всього навчального процесу. Педагог самостійно приймає рішення про використання того чи іншого методу на основі свого власного досвіду, врахування особливостей учнівської аудиторії з метою максимальної ефективності процесу навчання.
З вітальним словом до гостей звернулася директор закладу Онищук С. Я., а також привітно зустріли гостей та налаштували на співпрацю старшокласники.
Хоміга А. В., вчитель англійської мови Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ознайомила присутніх з різноманітністю методів та прийомів, спрямованих на залучення учнів до активної навчально-пізнавальної діяльності. 
Учасники засідання відвідали демонстраційний урок у 8-Б класі на тему:  «How techie are you?», який провела вчитель англійської мови Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Завадюк Л. Є..
Педагоги району взяли активну участь у майстер-класі з теми «Using educational technological tools for formative assessment», який провели вчителі   англійської мови цього ж закладу Олійник Л. С. та Шпетко О. П. 
Свою творчу лабораторію презентували вчителі англійської мови, що атестуються: Гаврищук І.В. (Стрілецькокутський ЗЗСО І-ІІІ ст.), Булега А.Ю. (Кіцманська районна гімназія), Менчинська А.Ю. (Лужанський ЗЗСО І-ІІІ ст.).      По завершенню засідання прийнято ряд рекомендацій.
 
 
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 78 - 88 з 1486

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою