Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.До уваги керівників ЗЗСО.
28.лют.2018
 

До уваги керівників ЗЗСО.
27.лют.2018
06.03.2018 о 10.00 на базі Борівецького ЗЗСО І-ІІ ст. відбудеться засідання РМО вчителів німецької мови
 

До уваги керівників ЗЗСО.
27.лют.2018
Засідання РМО вчителів початкових (4-х) класів переноситься з 01.03 на 15.03.2018р.
 

Відбулося районне методичне об’єднання
26.лют.2018
Актуальну проблему сьогодення «Превентивне виховання учнів – пріоритетний напрямок в профілактиці негативних проявів в учнівському середовищі» розглянули  заступники директорів з виховної роботи та керівників МО класних керівників  на засіданні районного методичного об’єднання, яке відбулося 22 лютого 2018 року на базі Валявського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.
Щирими словами вітання зустріли гостей учні 9 класу та директор закладу, Івасюк Т.І. Керівник районного  методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та керівників ШМО класних керівників, Бабюк Т.В., ознайомила присутніх з планом роботи та зазначила, що превентивне виховання посідає важливе місце в системі виховної роботи сучасної школи,  адже його метою є досягнення сталої відповідальної поведінки, сформованості імунітету до негативних впливів соціального оточення,  повне розкриття можливостей і здібностей особистості, її духовного потенціалу.
Агітбригада учнів 6 класу «Фортуна» презентувала проект з теми «Ми за здоровий спосіб життя» ( класний керівник 6 класу, Яворська Л.Є.)
З системою роботи педагогічного колективу з превентивного виховання, ознайомила присутніх заступник директора з навчально-виховної роботи Валявського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, Мохновид Н.Д.
Учасники засідання відвідали виховні справи: «Наше здоров’я в наших руках» (класний керівник 5 класу, Руснак М.Г.) та «Світ моїх захоплень» (класний керівник 7 класу, Сухар І.Д.).
Формуванню здорового способу життя сприяло проведення ток–шоу для учнів 8–9 класів «Стосується кожного» з теми «Тютюн: ворог чи друг?» (класний керівник 8 класу, Ісар І.В.).
По завершенню засідання районного методичного об’єднання прийнято ряд рекомендацій.
 
 
 
 

Відбулося районне методичне об’єднання вчителів-логопедів
23.лют.2018
22 лютого 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту відбулося районне методичне об’єднання вчителів-логопедів за темою: «Усунення вад письма, зумовленого несформованістю фонетико-фонематичних процесів».
Учасники методичного об’єднання обговорили теоретичні і практичні аспекти корекційної роботи з дітьми-логопатами, ознайомилися з досвідом роботи вчителів-логопедів району.
Теоретична частина засідання складалася з аналізу несформованості фонетико-фонематичних процесів, які призводять до розладу писемного мовлення учнів.  Грабовська Валентина Георгіївна, вчитель-логопед Лашківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ознайомила учасників із «Корекційною роботою з учнями з метою подолання розладів писемного мовлення (теоретичний лекторій)»,  «Використанням дидактичних ігор  для розвитку фонематичного слуху на логопедичних заняттях  (презентація власних творчих напрацювань), Шаран Юлія Миколаївна, вчитель-логопед Брусницького дошкільного закладу освіти (Своєчасне формування фонематичних процесів у дошкільників з мовленнєвим недорозвиненням – успішне оволодіння навичками читання та письма), Андрійчук Віра Миколаївна, голова районного методичного об’єднання вчителів-логопедів, вчитель-логопед Ошихлібського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ознайомила з новинками  начально-методичної літератури з даної теми.
Під час практичної частини засідання своїм досвідом роботи щодо логопедичного супроводу дітей логопатів поділилася Савченко Ольга Іванівна, вчитель-логопед Кіцманського закладу дошкільної освіти. Також, Ольга Іванівна презентувала власний навчально-методичний посібник для покращення мовлення дітей дошкільного віку «Чіткомовник. Букварик-дошколярик».
Учасники засідання районного методичного об’єднання вчителів-логопедів розробили методичні рекомендації відповідно до теми: «Усунення вад письма, зумовленого несформованістю фонетико-фонематичних процесів».
Кожен учасник даного засідання до своєї творчої скарбнички взяв досвід роботи вчителів-логопедів.
 
 
 
 
 

До уваги керівників ЗЗСО.
22.лют.2018
Засідання районного методичного об'єднання вчителів зарубіжної літератури відбудеться 23.02.2018 року о 10.00 на базі Кіцманської районної гімназії.
 

До уваги керівників ЗЗСО.
21.лют.2018
23.02. 2018 року у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту відбудеться:
об 11.00 -  засідання директорської ради з питань освіти і виховання,
о 12.00 год. - нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти.
 

До уваги керівників навчальних закладів району
19.лют.2018
22 лютого 2018 року о 10.00 в приміщенні відділу освіти, молоді та спорту відбудеться методичне об'єднання вчителів-логопедів.
 

До уваги керівників ЗЗСО та практичних психологів, соціальних педагогів
15.лют.2018
Подати до 01.03.2018 року інформацію про учнів, які перебувають на внутрішкільному обліку і на обліку в кримінальній поліції в електронному та паперовому варіантах методисту-психологу райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації Вашкебі Ю.М. за формами, що додаються -завантажити
 

До уваги керівників ЗЗСО.
13.лют.2018
16.02.2018 о 12.00 на базі Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 розпочнеться навчання вчителів 1-х класів Нової української школи
 

Керівникам закладів загальної середньої освіти! Терміново!!
09.лют.2018
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 78 - 88 з 1488

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою